Sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

Konkurs Cudowny świat baśni organizowany przez Centrum Kultury Podgórze w Krakowie

W konkursie udział wzięli uczniowie klas czwartych osiągając bardzo dobre wyniki.

I miejsce - Aleksandra Adamik kl.IVb

III miejsce - Agata Twardosz kl.IVb

IV miejsce - Milena Bączek kl.IVc

V miejsce - Alicja Kalita kl.IVb

Wyróżnienie otrzymali: Aleksandra Pala kl.IVc, Nikola Kruk kl.IVa, Krzysztof Kantor kl.IVb.

Jak widać nasi uczniowie wspaniale zaprezentowali się w tym konkursie. Gratuluję wszystkim bardzo serdecznie.

Marzena Piróg

Małopolski Konkursu z języka angielskiego

Podczas wojewódzkiego etapu Małopolskiego Konkursu z języka angielskiego naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów.

Finalistami zostali : Julia Pardała z klasy VII oraz uczniowie z klasy VI Kamil Śmigielski i Szymon Raczkowski.

Życzę dalszych sukcesów w kolejnym roku szkolnym

Mirosław Szewczyk

Wyróżnienie w konkursie "Orzeł Biały - nasza duma"

Nasz kolega, Kamil Janawa z klasy VI, został wyróżniony w konkursie "Orzeł Biały - nasza duma", którego organizatorem jest Senator RP Marek Pęka.
                                           KAMILU, SERDECZNIE GRATULUJEMY!

III etap Małopolskiego Konkursu z języka angielskiego

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że uczniowie: Szymon Raczkowski i Kamil Śmigielski z klasy VI oraz Julia Pardała i Kacper Urban z klasy VII zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.
                                                                                 Gratuluję Mirosław Szewczyk

Konkurs plastyczny

W  konkursie plastycznym pt.,,Wariacje zimowe" zorganizowanym przez Klub Kultury Kostrze :

I Miejsce w kategorii klas 5 zdobyła Emilia Szwajdych z klasy 5b

II Miejsce w kategorii klas 4 zdobył Szymon Machała z klasy 4b

Gratulacje!

Jolanta Adamiec

II etap Małopolskiego Konkursu z języka angielskiego

25 stycznia 2018 roku odbędzie się już II etap Małopolskiego Konkursu z języka angielskiego.

Naszą szkołę reprezentować będzie sześcioro uczniów: z klasy VI Kamil Śmigielski oraz z klasy VII Julia Pardała, Kamil Tomczyk, Kacper Urban i Kalina Wyzina .

Życzę kolejnych sukcesów   Mirosław Szewczyk

Konkurs "Widokówka z Krakowa"

W konkursie plastycznym, zorganizowanym przez Centrum Młodzieży im. H.Jordana na ul.Krupniczej 38 pt.,,Widokówka z Krakowa "Jury wybrało 81 prac z pośród 852 nadesłanych.
Wybrane prace zostały nagrodzone lub wyróżnione (bez przyznawania miejsc).
Uczeń z naszej szkoły - Kamil Janawa z 6 klasy, został nagrodzony!
Gratulacje!

„EKO I MY” 2017

Miło nam donieść, że w kolejnej, już XXV edycji Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego „Moja Dzielnica jest EKO” wiele prac naszych uczniów znalazło uznanie w oczach oceniających. Zarówno prace plastyczne jak i przestrzenne zwracały uwagę na problemy ochrony środowiska, prezentowały pomysły na działania proekologiczne, wykorzystywały odpady jako tworzywo artystyczne.

Laureatami konkursu zostali:

- w kategorii prac plastycznych

Karolina Dziedzic            kl. IV c                 wyróżnienie

- w kategorii  prac przestrzennych:

Lidia Szczypczyk              kl.Va                   I miejsce

Jakub Suder                     kl.Va                   III miejsce

Antoni Bizoń                   kl.VII                   wyróżnienie

Kamil Janawa                  kl.VI                    wyróżnienie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wkład pracy i ciekawe pomysły na ochronę środowiska, gratulujemy laureatom.

Urszula Konieczny

Konkurs plastyczny

W XV edycji konkursu pt. "Barwy jesieni" zorganizowanego przez Klub Kultury Soboniowice, wyróżnienie dostał Szymon Gastoł z klasy 4. Na konkurs nadesłano 280 prac z 22 szkół podstawowych.

Turniej tenisa stołowego

W dniu 27.10. 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju w tenisie stołowym, organizowanym przez Straż Miejską i Dom Kultury przy ul. Witosa 39. Naszą szkołę reprezentowało czterech zawodników: Weronika Kukla, Iga Skrzypiec, Damian Dziedzic i Szymon Gastoł.

Wspaniale zaprezentowała się Weronika Kukla zajmując I miejsce, oraz Iga Skrzypiec, która uplasowała się na miejscu III.

Gratuluję wszystkim

Ewa Węglarz