zaloguj się   |    mapa strony   |

Samorząd Uczniowski 2015 - 2016

 

Przewodniczący: Dawid Machno z klasy VI b
 
Zastępca: Weronika Wróblewska z klasy VI a
 
Sekretarz: Weronika Wróblewska z klasy VI a
 
Rzecznik praw uczniowskich: Olaf Czekierda z klasy VI b
 
Przewodnicząca sekcji klas I-III: Julia Jakóbek z klasy IV
 
Przewodniczący sekcji kulturalno-sportowej: Adrian Dziedzic z klasy VI b
 
Przewodniczący sekcji opiekuńczo-porządkowej: Bartosz Sosin z klasy VI b
 
Redaktor naczelna "Szkolnych plotek": Julia Pardała z klasy V
 
Opiekunowie: pani Teresa Baka i pani Ewa Węglarz
 

Poczet sztandarowy

Chorąży: Dawid Machno

Asysta: Kamila Lizoń i Aleksandra Zielnik

Sekcja kulturalno-sportowa

Samorząd uczniowski proponuje konkurs pt. „Najciekawsze życzenia z okazji święta rodziny” .

Termin oddawania prac upływa 23 maja . Teksty oddajemy do świetlicy szkolnej.

 

Na "Peryferiadzie Skotnickiej", która odbyła się 4 czerwca wystąpiły  laureatki szkolnego konkursu "Mam talent"

Nadia Wierzbicka z klasy I a - zaprezentowała zdolności plastycze

Victoria Zgoda z klasy II b - zaśpiewała piosenke w języku angielskim

Pola Chmielewska z klasy I a - wykonała taniec  z szarfą

Iga Skrzypiec z klasy V - pokazała jazdę na monocyklu

Grupa dziewcząt z klasy V - wykonała taniec z szarfami

Wiktoria Jeziorowska z klasy VI a - zaspiewała piosenkę w języku francuskim

 

Eliminacje do konkursu „Mam talent” odbędą się na auli:

w poniedziałek 23 maja na 3 lekcji – klasy I a, b, c, d i III a

we wtorek 24 maja na 7 lekcji – klasy II a, b, c i III b

w środę 25 maja na 3 lekcji – klasy IV, V, VI a

 

SU proponuje konkurs ”Mam talent” dla klas I-III i IV-VI. Jeżeli chcesz zaprezentować szerszej publiczności swoje umiejętności : wokalne, aktorskie, taneczne, sportowe lub inne, zgłoś swój udział do 10 maja do Adriana Dziedzica lub pani Teresy Baki. Przewidywany termin eliminacji to około 20 maja.

 

 

A oto wyniki wiosennego konkursu plastyczny pt: Wiosna, ach to ty"

1 miejsce Julia Wiekiera z klasy III a

Wyróżnienia: Oliwia Sołtys, Oliwia Jałocha, Nadia Wierzbicka, Anna Leszczyńska, Maja Koziatek z klasy I a, Maja Lodeiro Vales, Amelia Pieczara , Milena Borowiec z klasy I b, Jonasz Kęsek z klasy II b, Emilia Machno i Lidia Kołodziejczyk z klasy III a

 

SU proponuje konkurs plastyczny dla klas I-III "Wiosna, ach to ty". Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do 21 marca. Technika i format dowolny. Zachęcamy do licznego udziału.

Mistrzem została klasa II b

 W dniu 23 marca odbył się kolejny mecz w piłce nożnej o "Mistrzostwo klas drugich" pomiędzy klasami II b i II c. Gatulujemy zwycięstwa klasie II b. 

 

W dniu 24 lutego odbyły się rozgrywki w piłce nożnej o "Mistrzostwo klas drugich". Pierwszy mecz rozegrały drużyny z klasy II a i II b. Zwyciężyła minimalnie klasa II b. Kolejny mecz jest przewidziany na 9 marca między klasami II b i II c. 

 

Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Zabawy zimowe” dla klas I-VI zorganizowany przez SU

I miejsce zajęła Oliwia Jałocha z klasy I a

II miejsce zajęli: Emilia Machno z klasy III a

Jan Rachwał z klasy III b

III miejsce zajęły: Anna Leszczyńska z klasy I a

Maja Lodeiro Vales z klasy I b

 

W dniu 5 lutego odbyły się rozgrywki w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców z klas IV-VI.

A oto wyniki.

I miejsce dziewczęta z klasy VI ( Weronika Wróblewska, Kamila Lizoń, Nikola Pawłowska, Julia Stachura, Martyna Machno)

II miejsce dziewczęta z klasy V ( Iga Skrzypiec, Weronika Kukla, Martyna Stępkowska, Oliwia Kalinowska, Kinga Siekacz, Franciszka Lejmel)

I miejsce chłopcy klasa VI b (Adrian Dziedzic, Dawid Machno, Bartosz Sosin, Alex Smelka, Kacper Suder, Marek Wojnar)

II miejsce chłopcy z klasy VI a (Radosław Stachurski, Rafał Kozubek, Patryk Pawłowski, Weronika Wróblewska, Kamila Lizoń)

III miejsce chłopcy z klasy V (Marcel Brańka, Bartosz Pstuś, Kinga Siekacz, Iga Skrzypiec, Franciszka Lejmel)

Gratulujemy.

 

 

Samorząd Uczniowski stwarza możliwość przesłania życzeń bliskim koleżankom i kolegom z okazji Walentynek w ramach „POCZTY WALENTYNKOWEJ” Od poniedziałku 8 lutego do piątku 12 lutego możecie przekazać karteczkę z życzeniami do Dawida Machno z klasy VI b lub świetlicy szkolnej. Wszystkie życzenia zostaną przekazane adresatom w piątek 12 lutego podczas lekcji.

 

 

W dniu 4 listopada odbyły się rozgrywki w tenisie stołowym chłopców z klas IV-VI.

Klasa IV:

  1. Kacper Chalcarz

  2. Jakub Giermek

  3. Paskal Piechnik

Klasa V:

  1. Dawid Frukacz

  2. Marcel Brańka

  3. Bartłomiej Pstuś

Klasa VI:

  1. Dawid Machno

  2. Bartosz Sosin

  3. Adrian Dziedzic

Mistrzostwo szkoły:

  1. Dawid Machno

  2. Bartosz Sosin

  3. Adrian Dziedzic

 

21 października odbył się turniej ping ponga dla dziewcząt klas IV-VI.

na poziomie klas IV:

I miejsce zajęła Sandra Bańduła

II była Kinga Skiba

na poziomie klas V:

I miejsce zajęła Kinga Siekacz

II miejsce zajęła Olivia Kalinowska

III była Iga Skrzypiec

na poziomie klas VI:

I miejsce zajęła Weronika Wróblewska

II miejsce zajęła Nikola Pawłowska

III była Julia Stachura

 

W szkole:

I miejsce Kinga Siekacz

II miejsce Weronika Wróblewska

III była Julia Stachura

Sekcja kulturalno-sportowa SU proponuje turniej tenisa stołowego dla dziewcząt w środę 21 października o godz. 14.30 i w środę 28 października o godz. 14.30 dla chłopców z klas IV –VI. Zgłoszenia do Adriana Dziedzica z klasy VI b do wtorku 20 października.

 

Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Sport to zdrowie"

I miejsce zajął Kamil Janawa z klasy IV

II miejsce zajęły: Julia Szabelska z klasy II a

Weronika Grochal z klasy II a

Victoria Zgoda z klasy II b

III miejsce: Emilia Machno z klasy III a

Debora Lejmel z klasy III a

Igor Topór z klasy II b

Wyróżnienia: Nikola Kruk z klasy II a,

Mateusz Szczudło z klasy II b

Lidia Szczypczyk z klasy IIIa

Gratulujemy.

 

Zachęcamy wszystkich uczniów z klas I-VI do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Sport to zdrowie”. Technika i format prac dowolny. Prace należy oddawać do świetlicy szkolnej do 2 października br.

 

 

Konkurs SUPER UCZEŃ

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 03.06. 2016

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Weronika Mroczek

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Wiktoria Zjadewicz

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Karina Knotek

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Zofia Brańka

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Michał Kotlarz

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Aleksandra Adamik

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Gabriel Kornaś

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Miłosz Czerwiński

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Malwina Chylińska

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Kinga Skiba

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Antoni Bizoń

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Kamila Lizoń

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Bartosz Sosin

Gratulujemy.

 

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 20.05.2016

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Maja Sośnicka

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Alicja Kowalska

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Karina Knotek

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Julia Noga

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Sara Grylewicz

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Tomasz Raczkowski

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Jakub Kaperek

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Wiktor Lanza

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Wojciech Grochal

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Kamil Tomczyk

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Karolina Białończyk

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Dawid Machno

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ  z dnia 13.05.2016

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Anna Leszczyńska

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Katarzyna Wróblewska

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Noemi Lejmel

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Bartosz Syrek

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Julia Radwańska

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Krzysztof Kantor

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Maciej Skawiński

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Laura Foszczyńska

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Jan Rachwał

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Emilia Stopka

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Magdalena Turek

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Mateusz Szczypczyk

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Adrian Dziedzic

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ  z dnia 29.04.2016

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Dariusz Stańczyk

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Amelia Pieczara

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Weronika Stachowska

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Amelia Capała

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Julia Sołtys

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Tymon Zawalski

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Aleksandra Pala

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Miłosz Czerwiński

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Gabriela Ziarko

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Kamil Janawa

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Wiktoria Jastrzębska

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Kamila Lizoń

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Dawid Frukacz.

 

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ  ZDNIA 15.04.2016

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Anna Leszczyńska

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Kamil Piejko

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Alan Knotek

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Amelia Capała

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Michał Korecki

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Tomasz Raczkowski

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Grzegorz Cygan

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Kamil Woch

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Milena Stein

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Jakub Giermek

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Wiktoria Jastrzębska

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Weronika Wróblewska

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Bartosz Sosin

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ Z DNIA 08.04.2016

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Nadia Wierzbicka

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Amelia Pieczara

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Damian Machno

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Wiktoria Pyc

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Julia Szabelska

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Bartosz Skalmierski

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Antoni Wróblewski

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Lidka Szczypczyk

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Nikodem Kornaś

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Kacper Chalcarz

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Karolina Sterecka

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Wiktoria Jeziorowska

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Damian Machno

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 18.03.2016

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Maja Sośnicka

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Jakub Nowacki

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Damian Machno

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Maja Rachwał

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Michał Kotlarz

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Igor Topór

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Lidia Kołodziejczyk

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Wiktoria Sawicka

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Bartłomiej Kaczmarczyk

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Filip Bajak

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Bartosz Sosin

 

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 11.03.2016

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Szymon Germański

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Pola Jeż

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Martyna Kaczmarczyk

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Zofia Brańka

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Julia Szabelska

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Bartosz Dusik

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Patrycja Pawlicka

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Wiktoria Mroczek

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Maja Brajczewska

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Kinga Skiba

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Magdalena Turek

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Filip Krupa

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Filip Filipczyk

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 04.03.2016

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Krzysztof Kula

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Katarzyna Wróblewska

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Martyna Major

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Szymon Głuszyk

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Michał Korecki

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Victoria Zgoda

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Karolina Dziedzic

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Julia Wiekiera

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Julia Matus

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Adam Kukuczka

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Karolina Klimkowska

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Weronika Wróblewska

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Aleksandra Zielnik

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 26.02.2016

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Weronika Mroczek

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Alicja Kowalska

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Filip Jakusz-Gostomski

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Amelia Capała

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Milena Zięba

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Antonina Solnica

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Aleksandra Pala

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Natalia Derwisz

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Damian Bobrowicz

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Kamil Janawa

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Alicja Gawron

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Paweł Chmielowski

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Dawid Frukacz

 

A teraz wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 19.02.2016

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Magdalena Wojnar

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Milena Witowska

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Weronika Stachowska

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Anna Pardała

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Nikola Kruk

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to AgataTwardosz

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Aleksandra Pala

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Sonia Najmoła

SUPER UCZEŃ z klasy III b a, to Gabriela Ziarko

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Wiktor Kołodziejczyk

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Kacper Urban

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Wiktoria Jeziorowska

SUPER UCZEŃ z klasy VI B, to Tomasz Szymula

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 12.02.2016

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Szymon Germański

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Oskar Bednarek

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Alan Knotek

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Maja Rachwał

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Bartłomiej Gabor

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Alicja Kalita

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Aleksandra Pala

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Katarzyna Wolska

SUPER UCZEŃ z klasy III b a, to Artur Filipczyk

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Kamil Janawa

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Magdalen Turek

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Natalia Skała

SUPER UCZEŃ z klasy VI B, to Bartosz Sosin

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 05.02.2016

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Milena Wołosz

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Natan Majeran

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Filip Jakusz-Gostomski

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Kacper Madej

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Taciana Bortnik

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Sebastian Sendor

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Karolina Dziedzic

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Kamil Woch

SUPER UCZEŃ z klasy III b a, to Amelia Lelek

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Karolina Jurek

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Franciszka Lejmel

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Damian Chmielowski

SUPER UCZEŃ z klasy VI B, to Dawid Machno

 

Wyniki  konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 11.12.2015

SUPER UCZEŃ  z klasy I a, to  Pola Chmielewska 

SUPER UCZEŃ  z klasy I b, to  Milena Borowiec

SUPER UCZEŃ  z klasy I c, to  Damian Machno

SUPER UCZEŃ  z klasy I d, to  Kacper Madej

SUPER UCZEŃ  z klasy II a, to  Julia Sołtys

SUPER UCZEŃ  z klasy II b, to  Bartosz Skalmierski

SUPER UCZEŃ  z klasy II c, to  Grzegorz Cygan

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to  Kacper Walas

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to  Wiktoria Sawicka

SUPER UCZEŃ  z klasy IV , to  Kamil Janawa

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to  Karolina Ostafin

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Kacper Adamczyk

SUPER UCZEŃ  z klasy VI b, to   Julia Najmoła

                

Wyniki  konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 27.11.2015

SUPER UCZEŃ z klasy Ia, to Szymon Germański

SUPER UCZEŃ z klasy Ib, to Blanka Jarecka

SUPER UCZEŃ z klasy Ic, to Jakub Dziedzic

SUPER UCZEŃ z klasy Id, to Lena Robakowska -Zielnik

SUPER UCZEŃ z klasy IIa, to Sara Grylewicz

SUPER UCZEŃ z klasy IIb, to Tymon Zawalski

SUPER UCZEŃ z klasy IIc, to Szymon Kozubek

SUPER UCZEŃ z klasy IIIa, to Emilia Machno

SUPER UCZEŃ z klasy IIIb, to Maciej Spaczyński

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Julia Jakóbek

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Wiktoria Dzięcioł

SUPER UCZEŃ z klasy VIa, to Partyk Pawłowski

SUPER UCZEŃ z klasy VIb, to Dawid Frukacz

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 20.11.2015

SUPER UCZEŃ  z klasy Ia, to Milena Wołosz

SUPER UCZEŃ z klasy Ib, to Maja Lodejro Vales

SUPER UCZEŃ z klasy Ic, to Filip Jakusz-Gostomski

SUPER UCZEŃ z klasy Id, to Filip Babiuch

SUPER UCZEŃ z klasy IIa, to Nikola Kruk

SUPER UCZEŃ z klasy IIb, to Szymon Machała

SUPER UCZEŃ z klasy IIc, to Gabriela Klimek

SUPER UCZEŃ z klasy IIIa, to Wiktoria Wcisło

SUPER UCZEŃ z klasy IIIb, to Paweł Trzyna

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Kamil Kaperek

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Julia Skorczyńska

SUPER UCZEŃ z klasy VIa, to Radosław Stachurski

SUPER UCZEŃ z klasy VIb, to Bartosz Sosin

 

Wyniki  konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 13.11.2015

SUPER UCZEŃ z klasy Ia, to Maja Sośnicka

SUPER UCZEŃ z klasy Ib, to Amelia Pieczara

SUPER UCZEŃ z klasy Ic, to Filip Serek

SUPER UCZEŃ z klasy Id, to Lena Robakowska -Zielnik

SUPER UCZEŃ z klasy IIa, to Julita Stańczyk

SUPER UCZEŃ z klasy IIb, to Jonasz Kęsek

SUPER UCZEŃ z klasy IIc, to Antoni Wróblewski

SUPER UCZEŃ z klasy IIIa, to Lidia Kołodziejczyk

SUPER UCZEŃ z klasy IIIb, to Wiktoria Sawicka

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Antoni Bizoń

SUPER UCZEŃ z klasy VIb, to Dawid Machno

Gratulujemy.

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 06.11.2015 

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Krzysztof Kula

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Natan Majeran

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Jakub Serek

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Zofia Banasik

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Grzegorz Giermek

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Karol Krasny

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Maciej Skawiński

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Wiktor Lanza

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Maciej Spaczyński

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Emilia Stopka

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Iga Skrzypiec

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Kinga Komenda

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Bartosz Sosin

 

Wynik konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 30.10.2015

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Anna Leszczyńska

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Milena Borowiec

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Michalina Trybuś

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Lena Robakowska-Zielnik

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Julia Sołtys

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Krzysztof Kantor

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Milena Bączek

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Emilia Machno

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Gabriela Ziarko

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Kacper Chalcarz

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Kinga Siekacz

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Adrian Przewor

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Konrad Łabuzek

 

Wynik konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 23.10.2015

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Dariusz Stańczyk

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Jakub Nowacki

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Filip Jakusz-Gostomski

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Wiktoria Pyc

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Milena Zięba

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Igor Topór

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Stanisław Wardęga

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Laura Foszczyńska

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Nikodem Kornaś

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Kamil Janawa

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Karolina Klimkowska

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Mateusz Szczypczyk

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Olaf Czekierda

 

Wynik konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 16.10.2015

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Pola Chmielwska

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Katarzyna Wróblewska

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Martyna Jurgała

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Lena Robakowska-Zielnik

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Julia Szabelska

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Karolina Dziedzic

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Wiktoria Wcisło

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Nikodem Kornaś

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Julia Jakóbek

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Wiktoria Jeziorowska

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 09.10.2015

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Kalina Zielniok

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Alicja Kowalska

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Neomi Lejmel

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Amelia Capała

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Michał Kotlarz

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Bartosz Skalmierski

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Gabriela Klimek

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Jakub Musiał

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Natalie Bocheński

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Gabriela Siekacz

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Aleksandra Kubas

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Weronika Wróblewska

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Aleksandra Zielnik

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 02.10.2015

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Magdalena Wojnar

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Aniela Pulut

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Damian Machno

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Lena Robakowska-Zielnik

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Julia Radwańska

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Bartosz Dusik

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Patrycja Pawlicka

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Dawid Cygan

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Karolina Adamik

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Weronika Niemczyk

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Karolina Sterecka

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Natalia Skała

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Dawid Frukacz

 

 

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ z dnia 25.09.2015

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Anna Leszczyńska

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Amelia Pieczara

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Karina Knotek

SUPER UCZEŃ z klasy I d, to Wiktoria Pyc

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Milena Zięba

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Franciszek Sasiński

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Aleksandra Pala

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Kamil Woch

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Emilia Szwajdych

SUPER UCZEŃ z klasy IV, to Kamil Janawa

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Julia Pardała

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Radosław Stachurski

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Dawid Machno

 

 

Rzecznik praw uczniowskich

Rzecznik praw uczniowskich przypomina Wam o prawach i obowiązkach zawartych w Statucie Szkoły.

Uczeń ma prawo do: właściwie zorganizowanego procesu kształcenia, zgodnie z zasadami higieny pracy umysłowej,

opieki wychowawczej i warunków pobytu w szkole zapewniających bezpieczeństwo, ochronę przed wszelkimi formami przemocy fizycznej bądź psychicznej oraz ochronę i poszanowanie jego godności,

korzystania z pomocy materialnej, zgodnie z odrębnymi przepisami,

 życzliwego, podmiotowego traktowania w procesie dydaktyczno-wychowawczym,

swobody wyrażania myśli i przekonań, w szczególności dotyczących życia szkoły, a także światopoglądowych i religijnych – jeśli nie narusza tym dobra innych osób,

rozwijania zainteresowań, zdolności i talentu poprzez uczestnictwo w konkursach przedmiotowych, okolicznościowych, kołach zainteresowań, zajęciach pozalekcyjnych,

sprawiedliwej, obiektywnej oceny według zasad ustalonych w wewnątrzszkolnych zasadach oceniania  oraz według kryteriów wymagań ustalonych przez nauczycieli i przedstawionych ogółowi rodziców i uczniów,

do pomocy w przypadku trudności w nauce poprzez : stosowanie indywidualizacji nauczania oraz organizowania pomocy koleżeńskiej przez wychowawcę,

korzystania z poradnictwa psychologiczno- pedagogicznego,

Uczeń ma obowiązek: systematycznie uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych i w życiu szkoły,

zachowywać się podczas zajęć edukacyjnych i zajęć pozalekcyjnych w sposób właściwy,

stosować się bezwzględnie do zakazu samowolnego opuszczania budynku szkolnego w trakcie zajęć,

przestrzegać zasady kultury współżycia w odniesieniu do kolegów, nauczycieli i innych pracowników szkoły,

ściśle przestrzegać regulaminu biblioteki szkolnej, dbać o książki wypożyczone z biblioteki,

po przyjściu do szkoły zmienić obuwie , dbać o czystość ład i porządek w salach lekcyjnych, na korytarzu, szatni, toaletach, na zewnątrz budynku,

dbać o bezpieczeństwo własne i osób będących w jego otoczeniu, a w szczególności przestrzegać obowiązujących przepisów BHP i regulaminów pracowni przedmiotowych podanych przez nauczycieli.

 

powiadomić natychmiast nauczyciela lub dyrektora szkoły o zauważonych w szkole i jej najbliższym otoczeniu przedmiotach lub sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu,

przestrzegać zasad czystości i higieny osobistej, zadbać o zdrowie, a w szczególności nie palić tytoniu, nie pić napojów alkoholowych i nie zażywać środków odurzających zarówno w szkole jak i po za nią.. 

 

Sekcja opiekuńczo-porządkowa

 

Od poniedziałku 11 kwietnia SU rozpoczyna akcję „Pola Nadziei” ,która polega na zbiórce pieniędzy na rzecz Hospicjum św. Łazarza. Hospicjum św. Łazarza otacza troską i profesjonalną opieką chorych u schyłku życia, niosąc im ulgę w bólu fizycznym i psychicznym. Tylko dzięki zaangażowaniu każdego z nas Pola Nadziei mogą trwać i nieść nadzieję chorym, że nie pozostaną bez potrzebnej im pomocy. Zwracamy się z serdeczną prośbą o włączenie się w akcję i wsparcie Hospicjum. Akcja będzie trwać do 29 kwietnia.

 

 

W dniu 15 marca w godzinach 16.30-18.00 SU organizuje kiermasz wielkanocny. Serdecznie zapraszamy.


 

 

Kiermasz bożonarodzeniowy

 

Dziękujemy w imieniu Fundacji "Nasz Dom" wszystkim, którzy wsparli finansowo akcję GÓRA GROSZA. W tym roku udało nam się usypadać sporą górkę. Serdecznie dziękujemy Jakubowi Dziedzicowi z klasy I c i jego rodzicom za przekazanie dużego woreczka pełnego drobnych monet. w sumie zebralismy ponad 6 tysiecy 1,2,5 groszówek.

Dzięki Waszej hojności bezdomne zwierzaki ze schroniska nie będą głodne. Dziękujemy za przekazanie karmy dla zwierząt w ramach akcji "GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA"

 

Od 23 listopada do 4 grudnia SU będzie zbierał drobne monety w ramach akcji "GÓRA GROSZA" . Zbierane pieniądze są przekazywane na pomoc dla najbardzie potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Organizatorem akcji jest Towarzystwo "Nasz Dom". Każda drobna moneta może pomóc twojemy koledze lub koleżance. Na zakończenie akcji usypiemy kopczyk z naszych monet.

 

SU organizuje w dniach 9-27 listopada zbiórkę darów dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA”. Zbieramy: konserwy oraz suchą karmę dla psów i kotów. Dary oddajemy do wychowawców lub świetlicy szkolnej.

 

SU proponuje klasom I-VI wykonanie gazetki ściennej dotyczącej Konwencji Praw Dziecka w związku z Dniem Praw Dziecka, który jest obchodzony 20 listopada. Za wykonaną gazetkę będą przyznawane dodatkowe punkty w konkursie KLASA Z KLASĄ.

 

W konkursie KLASA Z KLASĄ najlepsze wyniki w miesiącu wrześniu osiągnęły klasy III b i II c. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Pozostałe klasy zachęcamy do większej aktywności.

Pragniemy poinformować wszystkich uczniów, że w wyniku akcji sprzedaży karteczek w ramach współpracy z Fundacją Niewidomych i Niepełnosprawnych POMÓŻ I TY zebraliśmy kwotę 144zł. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję i zakupili karteczki.

 

 

Zapraszamy uczniów i nauczycieli klas 1-6 do przygotowania gazetki klasowej o tematyce ”By auto Cię dobrze na drodze widziało noś odblaski śmiało”. Zdjęcia gazetek klasowych będą wykonywane w terminie 12-16 października. Każda klasa otrzyma dodatkowo punkty w konkursie KLASA Z KLASĄ

 

 

Sekcja opiekuńczo-porządkowa SU prowadzi sprzedaż karteczek w ramach współpracy z Fundacją  Na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych " POMÓŻ I TY" . Zachęcamy do wsparcia akcji.

Proponujemy wszystkim klasom nowy konkurs „KLASA Z KLASĄ”, którego celem jest współzawodnictwo klas, jak i walka z własnymi słabościami oraz stawanie się coraz lepszym (jako grupa i jako osoba). Zasady rywalizacji obejmują: udział uczniów w konkursach szkolnych i międzyszkolnych, dbałość o estetykę klasy i otoczenia szkoły oraz zmianę obuwia i noszenie mundurku szkolnego. Szczegółowy regulamin konkursu jest zamieszczony na tablicy na pierwszym piętrze.

Zapraszamy do zmagań o zaszczytny tytuł KLASA Z KLASĄ, życzymy powodzenia.

 

 

Gazetka szkolna "Szkolne plotki"

Redaktorzy „Szkolnych plotek” informują, że został wydany kolejny numer i zachęcają do jego zakupu.

 

Zachęcamy do zakupu kolejnego numeru gazetki szkolnej.

Został wydany pierwszy numer gazetki szkolnej „Szkolne plotki”. Zachęcamy do zakupu.

 

Redaktor naczelna zaprasza wszystkich uczniów do współpracy w redagowaniu gazetki szkolnej.