zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

Peryferiada 2017

Już po raz kolejny w słoneczną, czerwcową sobotę odbył się w Naszej Szkole rodzinny piknik- Peryferiada. Zarówno na terenie szkoły jak  i na zewnątrz zapanowała radosna atmosfera zabawy. Ważna była wspólna integracja dzieci, rodziców i nauczycieli podczas tego wydarzenia. Do dyspozycji Gości oddano boiska szkolne, na których odbywały się zabawy i rozgrywki sportowe. Teren przy Szkole zapełnił się atrakcjami takimi jak: różnego rodzaju „dmuchańce” do zabaw dla dzieci, „kącik piękności”, kącik z  zaczarowanymi balonami przybierającymi za sprawą Pań różne niezwykłe formy. Można było skosztować wiele pyszności, m.in.  grochówkę i kiełbaski z grilla. Reprezentanci każdej klasy przygotowali kramy ze smakołykami kierując się propagowaną w Szkole ideą „Jedz smacznie i zdrowo”. Wybór produktów, poziom wykonania i walory smakowe były na najwyższym poziomie, co podkreślali zgodnie nasi Goście. Aby osłodzić ten miły czas, można było również skosztować pysznych wypieków przygotowanych przez Rodziców z poszczególnych klas. W zacisznym miejscu „kramu z książkami” warto było przeglądnąć i zakupić ciekawą pozycję. Wszystkie te atrakcje zostały przygotowane dzięki współpracy Szkoły z Rodzicami oraz  przy wsparciu sponsorów.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!