Kulkolandia

Witamy w Szkolnej Kulkolandii!

Z radością informujemy, że zaadaptowana na potrzeby uczniów sala nr 13 jest już udostępniona dla dzieci. Jako pierwsi odwiedzili ją uczestnicy akcji „Zima w mieście”. Długo zastanawialiśmy się nad nazwą, jaką można nadać temu miejscu. Ani „Sala rekreacji”, ani „Miejsce zabaw” nie wydawały się nam wystarczająco atrakcyjne. Tymczasem uczniowie klas pierwszych i drugiej nadali nazwę „Szkolna Kulkolandia”. Niech więc tak pozostanie.

Przypominamy, że sala została wyremontowana i wyposażona ze środków pozyskanych w ramach akcji „1% dla szkoły”. Jednocześnie składamy w imieniu dzieci serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy pracowali przy remoncie, przywozili i układali panele, służyli swoim czasem i radą.

Dziękujemy panu Maciejowi Jeziorowskiemu,  Maciejowi Niemczykowi, Marcinowi Rachwałowi, Pawłowi Skrzypcowi, Robertowi Szwajdychowi oraz państwu Barbarze i Januszowi Zagórskim.