zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

Peryferiada 2013

8 czerwca 2013 roku pan dyrektor Jacek Tomana w auli szkolnej uroczyście rozpoczął już X Peryferiadę. Spotkanie miło poprowadziły uczennice: Julia Margielewska i Karolina Trela.

W pierwszej części odbyły się występy estradowe dzieci. Wdzięcznie zaprezentowały się przedszkolaki ćwiczące w Osiedlowym Domu Kultury.

Pani Bożena Wypchał przygotowała piękne przedstawienie pt. „Ananasy z każdej klasy”. Uczniowie kl. III a z humorem odegrali sceny z życia szkoły.

W drugiej części Peryferiady rozpoczęły się zawody sportowe i konkursy zręcznościowe. Dużo emocji dostarczyli zawodnicy z kl. III b i V w meczu piłki nożnej na sali gimnastycznej. Następnie odbył się turniej w badmintona. Rodzice rozegrali z uczniami mecz siatkówki.

Jak co roku ogromną popularnością cieszył turniej rodzin. Tym razem były konkurencje z piłkami, skakankami, woreczkami gimnastycznymi i hula – hop.

W trzeciej części spotkania odbyły się konkursy pod hasłem „Jedz kolorowo, żyj zdrowo”.

W czasie Peryferiady wszyscy świetnie się bawili na zamku dmuchanym, w suchym basenie i trampolinie.

Na zakończenie spotkania odbyło się uroczyste wręczanie nagród za wszystkie konkurencje sportowe i konkursy.