zaloguj się   |    mapa strony   |

Samorząd Uczniowski 2012 - 2013

 

W piątek 14 września br. odbyły się wybory na stanowiska: przewodniczącego i drugiego opiekuna SU. W głosowaniu brali udział uczniowie klas IV - VI.

Przewodniczącą szkoły została Patrycja Machno z klasy VIb, a drugim opiekunem pan Piotr Tyński.

 

Przewodnicząca: Patrycja Machno z klasy VIb

Zastępca: Julia Margielewska z klasy VIb

Sekretarz: Kinga Ligęza z klasy VIa

Rzecznik praw uczniowskich: Karolina Trela z klasy V

Przewodnicząca sekcji klas 0-III: Julia Zych z klasy IV a

Przewodnicząca sekcji opiekuńczo-porządkowej: Julia Sterecka z klasy V

Przewodniczący sekcji kuluralno-sportowej: Michał Kuś z klasy V

Redaktor naczelny „Szkolnych plotek”: Angelika Kolorus z klasy VI a

Zastępca redaktora naczelnego „Szkolnych plotek”: Bartłomiej Torba z klasy VI a

Opiekunowie: Teresa Baka i Piotr Tyński

 

KONKURSY

  • Kolejny konkurs plastyczny dla klas O-III, to "Moja wizja smoka".  A oto wyniki:

Nagroda specjalna - Karolina Jurek z klasy I

          

Nagroda specjalna - Antoni Bizoń z klasy II


I miejsce:

Adam Kukuczka z klasy I

Kamil Janawa z klasy I       

Julia Pardała  z klasy II

II miejsce:

Kacper Chalcarz z klasy I

Karolina Sterecka z klasy II 

III miejsce:

Wiktoria Jastrzębska z klasy II

Kinga Skiba  z klasy I

Karolina Klimkowska z klasy II

Wyróżnienia:

Alicja Gawron zklasy II

Dawid Kuczaj z klasy I

Gratulujemy.

 

  • W dniu 21 grudnia 2012 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla klas 0-VI pt. Zima. Konkurs został zorganizowany przez sekcję kulturalno-sportową SU. 

I miejsce zajęli: Antoni Bizoń z klasy II

Martyna Machno z klasy III b

Klaudia Szczypczyk z klasy IV a

Karolina Trela z klasy V

II miejsce zajęli: Olaf Czekierda z klasy III b

Julia Zych z klasy IV a

Julia Margielewska z klasy VI b

III miejsce zajęli: Nikola Pawłowska z klasy IIIb

Marcin Bubak z klasy III b

Filip Filipczyk z klasy III b

Julia Sterecka z klasy V

Gratulujemy.

 

  • 11.10.2012r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny zorganizowany przez sekcję kulturalno-sportową SU, którego tematem była Szkoła 60 lat temu, dziś i za 60 lat.  Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych prac wykonanych samodzielnie  przez uczniów, jak i z pomocą dziadków i rodziców, dlatego też jury postanowiło przyznać nagrody w wielu kategoriach.

 

I tak: w kategorii wspaniałe formy przestrzenne szkoły nagrody otrzymują:

Kinga Skiba z rodziną z klasy I

Bartosz Węgrzynowicz z rodziną z klasy I

Julia Jakóbek z rodziną z klasy I

 

Za ciekawe przedstawienie szkoły nagrody rodzinne zostały wręczone:

Jakubowi Giermkowi z rodziną z klasy I

Karolinie Jurek z rodziną z klasy I

Kamilowi Janawie z rodziną z klasy I

Wojciechowi Grochalowi z rodziną z klasy I

Dawidowi Kuczajowi z rodziną z klasy I

 

Jury doceniło też w pracach uczniów samodzielność wykonania i przyznało:

I miejsce Wiktorii Jastrzębskiej z klasy II

II miejsce Adamowi Kukuczce z klasy I

III miejsce Julii Bartoszek z klasy IV b

III miejsce Julii Stereckiej z klasy V

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

 

 

 

ZAWODY SPORTOWE

  • 22kwietnia br. został rozegrany TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ.

I miejsce zajęła drużyna w składzie: Angelika Kolorus, Paulina Koczur i Patrycja Machno.

II miejsce zajęła drużyna w składzie: Amadeusz Held, Kacper Jałocha, Mateusz Kosiński i Maksymilian Zięba.

 

  • W dniu 1 marca br. odbył się TURNIEJ W UNIHOKEJA, który został zorganizowany przez sekcję kulturalno-sportową SU.

I miejsce przypadło w udziale drużynie z klasy VI a w składzie: Bartłomiej Wacławik, Michał Krasny, Adrian Pawlik, Sebastian Szczypczyk i Jakub Kwiecień.

II miejsce zajęła drużyna z klasy IV a w składzie: Jakub Klimek, Filip Spaczyński, Tymoteusz Skwierawski i Adrian Dusik.

III miejsce to drużyna z klasy III b i VI b w składzie: Marek Wojnar, Kamil Chudaszek, Mikołaj Bazan, Maksymilian Zięba i Konrad Bocheński.

 

  • W dniu 17 grudnia 2012 roku odbył się TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ .

I miejsce zajęła drużyna w składzie: Patrycja Machno, Paulina Koczur, Patryk Kulas, Maksymilian Zięba z klasy VI b i Michał Grzybek z klasy V.

II miejsce zajęła drużyna w składzie: Natalia Chudobiecka, Emilia Garus, Angelika Kolorus, Paulina Łołka i Jakub Kwiecień z klasy VI a.

III miejsce zajęła drużyna w składzie: Karolina Biernat, Nikola Matoga, Anna Sośnicka, Julia Sterecka, Wojciech Krasny i Hubert Surówka z klasy V

 

  • 16 listopada 2012r. odbył sie TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ dla klas III-VI. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem i wzięła w nich rekordowa liczba drużyn.

I miejsce zajęła drużyna w składzie: Dawid Machno, Bartosz Sosin z klasy III b, Patrycja Machno, Amadeusz Hel i Maksymilian Zięba z klasy VI b.

II miejsce zajęła drużyna w składzie: Bartłomiej Wacławik, Jakub Kwiecień z klasy VI a, Patryk Kulas, Patryk Nowak i Kacper Jałocha z klasy VI b.

III miejsce zajęła drużyna w składzie: Marcin Baran, Marek Wojnar z klasy III b, Michał Grzybek i Hubert Surówka z klasy V.

 

  • Sekcja kulturalno-sportowa SU zorganizowała w dniu 29 października br. o godz. 14.30 TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  dla klas IV-VI. Do zawodów mogły zgłaszać się 6-osobowe drużyny w tym dwóch zawodników rezerwowych.

W Turnieju brały udział 4 drużyny.

I miejsce zajęła drużyna z klasy VI a w składzie: Bartłomiej Wacławik, Mateusz Kosiński, Jakub Kwiecień, Adrian Pawlik

II miejsce zajęła drużyna z klasy VI b w składzie: Alicja Lisowska, Paulina Koczur, Amadeusz Held, Patryk Nowak, Łukasz Sawicki

III miejsce zajęła drużyna z klasy V w składzie: Wojciech Krasny, Patryk Hołyst, Dariusz Zagórski, Kacper Słapak, Hubert Surówka, Mikołaj Machno

 

KONKURS "SUPER UCZEŃ"

 

SUPER SUPER UCZNIOWIE ROKU

SUPER SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Wiktoria Sawicka

SUPER SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Kinga Skiba

SUPER SUPER UCZEŃ z klasy II, to Alicja Gawron

SUPER SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Jolanta Kantor

SUPER SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Natalia Chammas

SUPER SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Natalia Lizoń

SUPER SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Paulina Daniewska

SUPER SUPER UCZEŃ z klasy V, to Karolina Trela

SUPER SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Kinga Ligęza

SUPER SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Patrycja Machno

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 14.06.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Natalia Derwisz

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Kamil Janawa

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Kacper Urban

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Kamila Lizoń

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Aleksandra Zielnik

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Iwo Gontarz

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Martyna Dziedzic

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Julia Sterecka

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Kinga Ligęza

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Patrycja Machno

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 07.06.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Katarzyna Wolska

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Kinga Skiba

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Wiktoria Jastrzębska

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Jolanta Kantor

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Olaf Czekierda

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Julia Zych

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Sebastian Smuga

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Paulina Łołka

SUPER UCZEŃ  z klasy VI b, to Julia Margielewska

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 17.05.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Kacper Walas

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Gabriela Siekacz

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Karolina Białończyk

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Dawid Frukacz

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Marianna Gawron

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Paulina Daniewska

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Nikola Matoga

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Paulina Łołka

SUPER UCZEŃ  z klasy VI b, to Piotr Bobrowicz

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 10.05.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Kamila Kaim

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Kacper Chalcarz

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Martyna Stępkowska

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Weronika Wróblewska

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Olaf Czerkierda

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Miriam Lejmel

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Julia Bartoszek

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Anna Sośnicka

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Kinga Ligęza

SUPER UCZEŃ  z klasy  VI b, to Gabriela Krasny

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 26.04.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Klaudia Jurgała

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Julia Jakóbek

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Magdalena Turek

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Kamila Lizoń

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Aleksandra Zielnik

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Bartłomiej Combik

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Oliwia Adamczyk

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Michał Kuś

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Bartłomiej Torba

SUPER UCZEŃ  z klasy VI b, to Piotr Poterek

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 19.04.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Jakub Kwiatkowski

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Gabriela Stachura

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Kinga Skiba

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Jolanta Kantor

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Kamil Chudaszek

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Jakub Klimek

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Natalia Kozubek

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Dominika Szulc

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Rafał Chmielowski

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Aleksandra Turek

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 12.04.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Artur Filipczyk

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Kacper Hrabia

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Kacper Urban

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Weronika Wróblewska

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Julia Stachura

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Kamila Torba

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Joanna Trzyna

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Aleksandra Sobolak

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Bartłomiej Torba

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Krystian Kukla

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 22.03.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Natalia Derwisz

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Dawid Kuczaj

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Antoni Bizoń

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Kacper Adamczyk

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Martyna Machno

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Weronika Cyran

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Jakub Francuz

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Kacper Słapak

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Kinga Ligęza

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Patrycja Machno

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 15.03.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Amelia Lelek

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Julia Jakóbek

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Karolina Klimkowska

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Karolina Białończyk

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Dawid Machno

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Jakub Klimek

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Oliwia Adamczyk

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Paulina Łołka

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Maksymilian Zięba

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 08.03.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Artur Filipczyk

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Gabriela Siekacz

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Alicja Gawron

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Weronika Wróblewska

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Aleksandra Zielnik

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Wiktoria Poterek

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Joanna Trzyna

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Aleksandra Kozińska

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Rafał Chmielowski

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Justyna Kasprzyk

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 01.03.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Wiktoria Sawicka

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Karolina Jurek

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Antoni Bizoń

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Łukasz Szczudło

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Adrian Dziedzic

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Klaudia Szczypczyk

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Paulina Daniewska

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Mikołaj Machno

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Bartłomiej Torba

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Gabriela Krasny

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 22.02.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Dawid Cygan

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Kacper Chalcarz

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Karolina Sterecka

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Kamila Lizoń

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Natalia Chammas

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Marianna Gawron

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Natalia Kozubek

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Małgorzata Wajda

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Kinga Ligęza

SUPER UCZEŃ  z klasy VI b, to Patryk Kulas

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 15.02.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Klaudia Jurgała

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Kinga Skiba

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Antoni Bizoń

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Paweł Chmielowski

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Konrad Łabuzek

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Julia Zych

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Patrycja Daniel

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Aneta Kukuczka

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Dominik Stachowski

SUPER UCZEŃ  z klasy VI b, to Julia Margielewska

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 08.02.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Zofia Masztalerz

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Julia Knotek

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Karolina Klimkowska

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Wiktoria Jeziorowska

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Olaf Czekierda

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Natalia Lizoń

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Julia Sterecka

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Paulina Łołka

SUPER UCZEŃ  z klasy VI b, to Piotr Bobrowicz

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 01.02.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Jakub Giermek

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Karolina Sterecka

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Damian Chmielowski

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Filip Filipczyk

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Tymoteusz Skwierawski

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Karolina Trela

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Kinga Ligęza

SUPER UCZEŃ  z klasy VI b, to Magdalena Walczak

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 11.01.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Malwina Chylińska

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Sandra Bańduła

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Karolina Sterecka

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Kamila Lizoń

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Julia Stachura

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Marianna Gawron

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Paulina Daniewska

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Marcjanna Partyka

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Kinga Ligęza

SUPER UCZEŃ  z klasy VI b, to Paulina Koczur

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 04.01.2013r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Milena Pogodzińska

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Paskal Mielnik

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Wiktoria Jastrzębska

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Paweł Chmielowski

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Bartosz Sosin

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Klaudia Kasprzyk

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Anna Dygulska

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Patryk Hołyst

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Paulina Łołka

SUPER UCZEŃ  z klasy VI b, to Łukasz Sawicki

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 14.12.2012r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Gabriela Nowak

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Bartłomiej Kaczmarczyk

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Wiktoria Dzięcioł

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Wiktoria Jeziorowska

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Adrian Dziedzic

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Kamila Torba

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Martyna Dziedzic

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Dominika Szulc

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Angelika Kolorus

SUPER UCZEŃ  z klasy VI b, to Iga Olszowik

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 07.12.2012r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Kamil Woch

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Gabriela Siekacz

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Alicja Gawron

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Damian Chmielowskii

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Martyna Machno

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Filip Spaczyński

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Jakub Powroźnik

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Małgorzata Wajda

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Bartłomiej Torba

SUPER UCZEŃ  z klasy VI b, to Maksymilian Zięba

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 23.11.2012r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Katarzyna Wolska

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Emilia Stopka

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Julia Pardała

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Radosław Stachurski

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Kamil Chudaszek

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Weronika Cyran

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Oliwia Adamczyk

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Dariusz Zagórski

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Mateusz Kosiński

SUPER UCZEŃ  z klasy VI b, to Julia Kocoń

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 16.11.2012r.

SUPER UCZEŃ  z klasy 0, to Kacper Walas

SUPER UCZEŃ  z klasy I, to Szymon Raczkowski

SUPER UCZEŃ  z klasy II, to Antoni Bizoń

SUPER UCZEŃ  z klasy III a, to Łukasz Szczudło

SUPER UCZEŃ  z klasy III b, to Tomasz Szymula

SUPER UCZEŃ  z klasy IV a, to Patryk Czekierda

SUPER UCZEŃ  z klasy IV b, to Julia Bartoszek

SUPER UCZEŃ  z klasy V, to Aneta Kukuczka

SUPER UCZEŃ  z klasy VI a, to Rafał Chmielowski

SUPER UCZEŃ  z klasy VI b, to Maksymilian Zięba

 

SUPER UCZNIOWIE z dnia 26.10.2012r.

SUPER UCZEŃ z klasy 0, to Wiktoria Mroczek

SUPER UCZEŃ z klasy I, to Weronika Niemczyk

SUPER UCZEŃ z klasy II, to Karolina Klimkowska

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Kinga Komenda

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Dawid Frukacz

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Marianna Gawron

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Martyna Dziedzic

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Julia Sterecka

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Paulina Łołka

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Kacper Jałocha

 

Wyniki cotygodniowego konkursu „SUPER UCZEŃ”

SUPER UCZEŃ z klasy 0, to Natalia Derwisz

SUPER UCZEŃ z klasy I, to Kinga Skiba

SUPER UCZEŃ z klasy II, to Franciszka Lejmel

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Jolanta Kantor

SUPER UCZEŃ z klasy III b to Martyna Machno

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Natalia Lizoń

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Natalia Kozubek

SUPER UCZEŃ z klasy V, to Karolina Trela

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Angelika Kolorus

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Amadeusz Held

 

SEKCJA KLAS 0-III

 

  • W dniu 21.05. 2013r. odbyły sie zawody sprawnościowe dla dzieci z klasy II. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko dużą sprawnościa fizyczną, ale również poczuciem humoru. Zawody obejmowały wiele ciekawych konkurencji. Mamy nadzieję, że koleżankom i kolegom się podobały  i dobrze sie bawili.

 

  • W miesiącu kwietniu przygotowano krzyżówkę dla klas III dotyczącą znajomości wiosennych kwiatów.  Jan Cyran z klasy III a otrzymał nagrodę za prawidłowe rozwiązanie krzyżówki.

 

  • Weronika Wróblewska z klasy III a otrzymała nagrodę za prawidłowe rozwiązanie grudniowej krzyżówki w języku angielskim.

 

  • W listopadzie nagrodę za prawidłowe rozwiązanie krzyżówki z hasłem otrzymuje Karolina Sterecka z klasy II.

 

  • Sekcja przygotowała w październiku zagadki dla klasy II i III.

Gratulujemy Julii Pardale z klasy II, która udzieliła prawidłowej odpowiedzi i otrzymała nagrodę.

 

SEKCJA OPIEKUŃCZO-PORZĄDKOWA

 

  • W kwietniu i maju br. wspólnie z Przedszkolem nr 23 przeprowadziliśmy zbiórkę funduszy na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy wsparli finansowo tę szczytną akcję.

 

 

DZIĘKUJEMY OFIARODAWCOM

 

 

  • Od poniedziałku 26 listopada do 7 grudnia br. w naszej szkole była  prowadzona zbiórka drobnych monet w ramch akcji "GÓRA GROSZA 2012". Zbiórka jest prowadzona przez Towarzystwo Nasz Dom pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej z przeznaczeniem na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Zebraliśmy kwotę 234,34 złotych. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy dorzucili chociaż kilka groszy, jak i tym którzy przynieśli woreczki pełne drobnych monet. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Huberta Surówki z klasy V, który przyniół pokaźny wór monet. DZIĘKUJEMY.

 

 

  • W listopadzie 2012 roku zorgalizowaliśmy  zbiórkę maskotek, materiałów papierniczych, przyborów rysunkowych dla Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu.

Dziękujemy Uczniom i ich Rodzicom za okazane serce i aktywny udział w akcji. 

 

 

 

  • Rozpoczynamy całoroczną akcję zbierania plastikowych zakrętek. Włącz do akcji całą rodzinę, kolegów i sąsiadów. Dzięki naszym zakrętkom Fundacja Nauka i Kultura będzie mogła sfinansować zakup sprzętu rehabilitacyjnego i wózków inwalidzkich. Zakrętki można składać w świetlicy szkolnej.                                                           

W dniu 19.12.2012r. oddaliśmy 6 worków zakrętek. DZIĘKUJEMY.

W dniu 19.06.2013r. oddaliśmy kolejnych 7 worków zakrętek. DZIĘKUJEMY.

 

  • Informujemy, że nasza szkoła podjęła współpracę z Krakowską Akcją Recyklingową. Współpraca między innymi polega na zbiórce makulatury. Dlatego w dniach 5-9 listopada br. została zorganizowana zbiórka makulatury. Prosiliśmy, aby były oddzielone materiały papiernicze i gazety od kartonu. Każda klasa pracowała na własne konto.

Zebraliśmy ponad 1 tonę makulatury, czyli zaoszczędziliśmy 17 dorosłych drzew.

W rywalizacji klas:

I miejsce zajęła klasa III b - 247 kg

II miejsce zajęła klasa IV a - 205 kg

III miejsce zajęła klasa III a - 178 kg

Bardzo dziękujemy za duże zaangażowanie w zbiórkę makulatury. Prosimy wszystkich uczniów o dalsze zbieranie makulatury, ponieważ do końca roku szkolnego powtórzymy dwa razy akcję.

W drugiej zbiórce makulatury najwięcej zebrała klasa II - 268 kg. Łącznie zebraliśmy 860 kg. Uratowaliśmy 15 dorosłych drzew.

Natomiast w ostatniej majowej zbiórce zebraliśmy 120 kg. i uratowaliśmy tylko 2 dorosłe drzewa.

 

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDE URATOWANE DRZEWO!

 

 

RZECZNIK PRAW UCZNIOWSKICH

Przez kolejne tygodnie w serwisie informacyjnym czytanym w każdy piątek będą przypominane uczniom ich prawa i obowiązki oraz nagrody i kary zawarte w Statucie Szkoły.