Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Krakowie

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7

Samorządowe Przedszkole nr 23

Ewidencja zapisów do szkół podstawowych   Nasze Szkoły Rekrutacja do przedszkoli Biuletyn Informacji Publicznej ZSP nr 7

Krakowskie Centrum Karate Tradycyjnego Skotniki.info Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie E-dziennik

Eko-aniołek - konkurs

08.12.2017

Konkurs na eko - aniołka powoli dobiega końca !

czekamy do poniedziałku 11.12.17.

NOWE KSIĄŻKI W BIBLIOTECE

08.12.2017

Biblioteka szkolna wzbogaciła się o dwadzieścia nowych, kolorowych książek. Są wśród nich lektury i książeczki dla najmłodszych. Za okładkami skrywają się między innymi Mały Książę, Matylda, Kubuś Puchatek, mieszkańcy mrocznego Darkmordu oraz bohaterowie popularnej serii Magiczne drzewo.

Książki podarował nam Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK z siedzibą przy ul. Kościuszki 37. Młodzi czytelnicy mówią: Dziękujemy.

Jacek Tomana

Osobne podziękowania kieruję do Pani Urszuli Stopińskiej, za pomysł i skuteczne działania!

Dyżury nauczycieli

Szanowni Rodzice!

W zakładce Informacje znajduje się wykaz dyżurów nauczycieli. Zachęcamy do korzystania z możliwości omówienia sukcesów i problemów dydaktyczno – wychowawczych dzieci. Jednocześnie przypominamy, że w trakcie lekcji i przerw nauczyciele wypełniają swoje obowiązki związane między innymi z zapewnianiem właściwej opieki i nie mogą w tym czasie prowadzić konsultacji i rozmów z rodzicami.