Serwis informacyjny 09.03.2018

09.03.2018

Sekcja opiekuńczo-porządkowa SU ramach wolontariatu od 10.11.br. organizuje koło pomocy naukowej dla klas 4-7. Spotkania odbywają się w poniedziałki w godzinach 14.30-15.30 w świetlicy szkolnej.

Koordynatorzy programu „Szkoła Promująca Zdrowie” zapraszają do udziału w konkursie plastycznym na plakat pt. „Alkohol szkodzi zdrowiu”. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do 16.03.2018. Wystawa prac przewidziana jest na 26.03.2018 w Ogólnopolskim Dniu Trzeźwości.

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY” SU informuje, że w każdym tygodniu będzie zamieszczone na tablicy SU zadanie do wykonania. Kto pierwszy odda prawidłową odpowiedź do pana Jakuba Huka ten otrzyma nagrodę.

Koordynatorzy konkursu „KLASA Z KLASĄ” przypominają, że od marca ocenie podlega czystość w szatniach szkolnych. Prosimy o oznaczenie, która część szatni należy do, której klasy i umieszczanie butów w workach.

Rada Rodziców organizuje ponownie konkurs w ramach akcji „Bezpieczne parkowanie pod szkołą” . Tematem jest projekt chodnika do szkoły. Konkurs będzie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do 30 marca. Projekt ograniczamy do czterech kolorów spośród: czerwonego, białego, ceglanego, czarnego, szarego, brązowego, beżowego, grafitowego, zielonego, niebieskiego, żółtego.

W akcji „Zbieramy 2000 par skarpet” nasza szkoła uzbierała 90 par skarpet, które zostały przekazane bezdomnym naszego miasta. Dziękujemy wszystkim za włączenie się tą szczytną akcję.

SU prosi o przygotowanie do 20 marca gazetek ściennych w ramach projektu Droga do niepodległości”. Klasy IV-VII wydarzenia dotyczące 9 lutego 1918 roku i 3 marca 1918 roku, a klasy I -III postać Ignacego Paderewskiego Romana Dmowskiego

Przypominamy , że rozpoczęliśmy akcję szycia "Maskotek-Irenek". Z okazji Roku Ireny Sendlerowej. SU proponuje kiermasz własnoręcznie uszytych przez dzieci zabawek, który odbędzie się 10 kwietnia. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na dzieci- ofiary wojny.

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Jan Giermek

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Julia Filas

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Alicja Mączka

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Dominik Sopata

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Rafał Rokita

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Krystian Ptak

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Krystian Stasik

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Aleksandra Adamik

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Tatiana Niemczyk

SUPER UCZEŃ z klasy VI, to Szymon Raczkowski

SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Igor Anaszewski

SU składa serdeczne życzenia wszystkim marcowym solenizantom i jubilatom.