Serwis informacyjny 02.02.2018

02.02.2018

Zapraszamy klasy starsze do międzyszkolnego konkursu na prezentację multimedialną pt. „BYĆ SOBĄ – MOJE ŻYCIE- MOJA PASJA”. W konkursie może wziąć udział uczeń, który opracuje i przekaże do konkursu PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ w programie Power-Point dot. tematu konkursu. Prezentacja ma być wynikiem rozmowy o życiowych pasjach ucznia z osobą w wieku powyżej 60 lat. Praca konkursowa powinna być wykonana przez uczestnika konkursu autorską prezentacją multimedialną spełniająca następujące warunki:
-prezentacja powinna być wykonana w programie Power-Point z wykorzystaniem różnorodnych możliwości programu,
-tematyka prezentacji powinna być związana z życiowymi pasjami ludzi powyżej 60 lat,
- czas prezentacji nie powinien przekroczyć 5 minut.

Prace na konkurs proszę oddawać na pendrivach do 5 lutego 2018 do pedagoga szkolnego.

Koordynatorzy konkursu „Klasa z klasą” informują, że do kryteriów oceny zostaje od drugiego semestru włączony stan i porządek szatni. Prosimy, aby do ferii zimowych klasy zadbały o oznaczenie szatni- którą część szatni zajmuje klasa, uporządkowanie butów- obuwie nie może znajdować się na podłodze, musi być umieszczone w grubych reklamówkach lub workach tekstylnych. Prosimy uczniów o zadbanie, żeby kurtki posiadały zawieszki do powieszenia na wieszakach.

Jednocześnie prosimy, aby przeglądnąć rzeczy zagubione zgromadzone w pudełkach w szatni, w części klas I-III. Po feriach rzeczy niezabrane zostaną wyrzucone do kontenerów na odzież używaną.

SU ogłasza konkurs wiedzy o patronie szkoły Edwardzie Dembowskim.

Będzie to test składający się z trzech elementów:

historia sp66,

biografia Edwarda Dembowskiego,

powstanie krakowskie 1846r.

Źródła potrzebne do przygotowania się znajdują się na stronie szkoły.

Jedynie wiadomości dotyczące powstania krakowskiego należy wyszukać na

własną rękę.

Termin konkursu 7 luty.

Szczegóły i zapis u Pana Jakuba Huka.

Sekcja opiekuńczo-porządkowa SU ramach wolontariatu od 10.11.br. organizuje koło pomocy naukowej dla klas 4-7. Spotkania będą odbywać się w poniedziałki w godzinach 14.30-15.30 w świetlicy szkolnej.

Przypominamy o szkolnym konkursie fotograficznym pt.,, Zimowo w słońcu , zimowo wieczorem ". Zdjęcia pejzażu zimowego należy wydrukować lub wywołać ,w dowolnym formacie . Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu 3 prace. Konkurs potrwa do 27.02.18 -wtorek po feriach zimowych. Zachęcam rodziców do współpracy z dziećmi ( szczególnie przy wydruku lub wywołaniu zdjęć). Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na korytarzu szkolnym a najciekawsze zostaną nagrodzone.

Zapraszam Jolanta Adamiec

Serdecznie dziękujemy za włączenie się w zbiórkę produktów dla dzieci przebywających w Szpitalu Dziecięcym w Krakowie Prokocimiu. Wspólnie sprawiliśmy dzieciom radość. Otrzymaliśmy dyplom za bezinteresowną pomoc.

W II edycji Konkursu Krakowskiego pt. „Dlaczego lubię Kraków? – miasto malowane oczami dziecka”. Organizowanego przez Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa wyróżnienie otrzymała Natalia Hardt z klasy III a

14 lutego są WALENTYNKI. Jest to dla nas czas ferii zimowych. SU organizuje pocztę walentynkową w dniach 5-9 luty. Jeśli chcesz przesłać bliskiej osobie życzenia walentynkowe, to przynieś do piątku kartę z życzeniami do świetlicy szkolnej. W piątek św. Walenty rozda karty.

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Zuzanna Kowalczyk

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Natalia Sosin

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Liliana Korczak

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Kacper Buła

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Antonina Wardęga

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Natalia Hardt

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Alicja Kowalska

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Weronika Stachowska

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Kiyaza Sinnen

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Weronika Zagórska

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Milena Bączek

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Kamil Woch

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Damian Bobrowicz

SUPER UCZEŃ z klasy VI, to Kamil Śmigielski

SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Karolina Klimkowska

SU składa serdeczne życzenia wszystkim lutowym solenizantom i jubilatom.

SU ogłasza konkurs wiedzy o patronie szkoły Edwardzie Dembowskim.

Będzie to test składający się z trzech elementów:

historia sp66,

biografia Edwarda Dembowskiego,

powstanie krakowskie 1846r.

Źródła potrzebne do przygotowania się znajdują się na stronie szkoły.

Jedynie wiadomości dotyczące powstania krakowskiego należy wyszukać na

własną rękę.

Termin konkursu 7 luty.

Szczegóły i zapis u Pana Jakuba Huka.

Zapraszam Jolanta Adamiec

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Zuzanna Kowalczyk

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Natalia Sosin

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Liliana Korczak

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Kacper Buła

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Antonina Wardęga

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Natalia Hardt

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Alicja Kowalska

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Weronika Stachowska

SUPER UCZEŃ z klasy III d, to Kiyaza Sinnen

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Weronika Zagórska

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Milena Bączek

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Kamil Woch

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Damian Bobrowicz

SUPER UCZEŃ z klasy VI, to Kamil Śmigielski

SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Karolina Klimkowska

SU składa serdeczne życzenia wszystkim lutowym solenizantom i jubilatom.